X

Pomoc – pytania i odpowiedzi

Ile wynosi minimalne zamówienie?

Ilość minimalnego zamówienia materiału to 0,5 metra bieżącego, czyli 50 cm. Zamówienia powyżej 0,5 mb prosimy podawać w 10 cm odcinkach.

Do góry

Gdzie znajdują się nasze sklepy?

Nasze sklepy znajdziecie Państwo w 20 miastach na terenie Niemiec. Adresy naszych oddziałów podajemy w następującej Liście. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół pomoże Państwu w podjęciu właściwej decyzji.

Do góry

Mogę zamówić próbki?

Zachęcamy do zamówienia do 5.próbek za jedyne 12 zł tytulem kosztów wysyłki. Za każdą kolejną próbkę pobierzemy opłatę manipulacyjną w wysokości 4 zł. Więcej informacji na temat zamówień próbek uzyskacie Państwo tutaj.

Do góry

Ile kosztuje wysyłka?

Szczegóły dotyczące kosztów wysyłki i płatności podajemy tutaj.

Do góry

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Szczegóły dotyczące dostępnych form płatności podajemy tutaj.

Do góry

Gdzie jest moje zamówienie?

Po dokonaniu zamówienia otrzymacie Państwo automatycznie e-mail potwierdzający zamówienie. Status zamówienia prosimy sprawdzać w zakładce "Moje konto". W momencie wysłania zamówienia poinformujemy Państwo o tym drogą elektroniczną.

Do góry

Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienie dokonacie Państwo bezpośrednio w naszym sklepie internetowym, e-mailem, telefonicznie lub faksem.

Do góry

Czy mogę zamówić nietypowe ilości materiału?

Oczywiście. Takie ilości jak 1,6 m czy 3,4 m nie stanowią dla nas żadnego problemu. Prosimy zamawiać zawsze w 10 cm odcinkach.

Do góry

Czy otrzymam informację, gdy tkanina nie zostanie wysłana w jednym kawałku?

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony materiał nieprzekraczający 8 mb dotarł do Państwa w jednym kawałku. Jeśli nie jest to możliwe, skontaktujemy się z Państwem.

Do góry

Czy możliwy jest zwrot otrzymanego materiału?

Niestety nie. Aby uniknąć zwrotów wynikających z niepewności jakości czy koloru, wprowadziliśmy korzystną wysyłkę próbek: 5 próbek za jedyne 12 zł a każda kolejna dodatkowo tylko 4 zł.

Do góry

Rabaty ilościowe?

Wiele tkanin uzyskuje automatycznie rabat ilościowy przy zamówieniach powyżej 10 m. Przy większych zamówieniach stosujemy również oferty indywidualne. W takich sytuacjach prosimy o kontakt z nami.

Do góry

Zamówiony materiał jest już niedostępny. Co dalej?

Jeśli nie jesteśmy w stanie uzupełnić stanu naszego magazynu materiałem, który Państwo właśnie zamówiliście i już za niego zapłaciliście, uiszczoną kwotę zwrócimy natychmiast.

Do góry

Pragnę zmienić moje zamówienie!

Zmiana zamówienia jest możliwa do momentu wysyłki.

Do góry

Zapomniałeś hasła? Co teraz?

W przypadku utraty hasła prosimy o kontakt e-mailowy z nami.

Do góry