X

Sposoby płatności

Płatność z góry

W przypadku tej metody płatności klient przelewa z góry kwotę zamówienia. Uwaga: Data wysyłki jest liczona od daty wpływu należności na nasze konto. Opóźnienie wpłaty opóźnia jednocześnie wysyłkę zamówienia.

Proszę przelać należność, podając numer klienta i numer zamówienia na następujące konto:

Właściciel konta : STOFFE BRUENINK & HEMMERS GMBH
Bank : ING Bank Śląski S.A.
Numer rachunku : 56105015591000009030434725
IBAN : PL56105015591000009030434725
BIC/SWIFT : INGBPLPW

PayPal

Równie bezpiecznie zapłacisz przez PayPal, serwis bezpośrednich i bezpłatnych płatności online, z którym współpracujemy. Z serwisu PayPal może korzystać każdy, kto posiada konto bankowe lub kartę kredytową. Aby zapłacić u nas przez PayPal, wybierz po prostu „PayPal” jako sposób płatności w trakcie składania zamówienia. Następnie zaloguj się do swojego osobistego konta PayPal, podając swój adres e-mail i hasło PayPal, a następnie potwierdź kwotę do zapłaty. Z reguły otrzymujemy potwierdzenie z serwisu PayPal automatycznie i Twoje zamówienie może zostać zrealizowane natychmiast.

Ważne: Wyślemy Ci towar dopiero po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty z serwisu PayPal. Dlatego też w zależności od zdefiniowanego sposobu płatności na Twoim osobistym koncie PayPal, potwierdzenie otrzymania płatności przez PayPal może nadejść w ciągu kilku dni roboczych. Jeśli PayPal nie przekaże informacji o wpływie środków w ciągu 9 dni, zamówienie klienta zostanie automatycznie anulowane przez PayPal.

Sofortüberweisung.de

sofortüberweisung.de to procedura natychmiastowego przelewu operatora Payment Network AG. Dzięki sofortüberweisung.de już podczas zamówienia możesz dokonać przelewu z Twojego konta przez online banking. Po dokonaniu natychmiastowego przelewu handlarz otrzyma potwierdzenie. Towar może w krótszym czasie opuścić magazyn i dzięki temu otrzymasz swoją przesyłkę szybciej.

sofortüberweisung.de spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa bankowości internetowej i zapewnia sprawdzoną przez TÜV ochronę danych. Nie musisz się ani rejestrować ani posiadać karty kredytowej. Płacisz w prosty, bezpieczny i szybki sposób bezpośrednio za pomocą swojego konta internetowego.

Kreditkarte via Moneybookers

Moneybookers to najszybszy i najłatwiejszy sposób płacenia przez Internet. Zapłać kartą kredytową, przez polecenie zapłaty, giropay, przelew bankowy lub za pomocą portfela internetowego Moneybookers e-wallet. Dla Twojego bezpieczeństwa Twoje dane dotyczące płatności nie są przekazywane do sklepu internetowego.

Moneybookers